Darmowa wysyłka już od 37zł!

sty 02 2021

Darmowa wysyłka od 37zł

 

 

Od Nowego Roku postanowiliśmy nieco odświeżyć i zaktualizować cennik wysyłki. Po przeanalizowaniu najchętniej wybieranych przez Was form dostawy wprowadziliśmy trzy nowe poziomy darmowego doręczenia zamówienia, uzależnione od jego wysokości.

 

 

Przede wszystkim dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas obdarzacie. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby udostępniać Wam najlepsze suplementy diety, odżywki dla sportowców i żywność funkcjonalną od światowych liderów w tej branży. Od początku naszego istnienia na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych produktów, ponieważ wierzymy, że jest to najlepszy sposób do trwałego osiągnięcia swoich celów treningowych.

 

 

Darmowa dostawa na bez-zbednych.pl

Dzięki wprowadzeniu nowych poziomów darmową dostawę możemy Wam zaproponować już od zamówień w wysokości 37zł. Poniżej szczegóły

 

  Sposób dostawy Forma płatności
Poziom I - 37zł ORLEN Paczka przedpłata (tpay, BLIK, przelew)
Poziom II - 70zł Paczkomaty Inpost, Odbiór w Punkcie Poczta Polska (placówka pocztowa, sklepy Żabka, stacje Orlen) + Poziom I przedpłata (tpay, BLIK, przelew)
Poziom III - 100zł Kurier DPD, Kurier InPost, Kurier Pocztex 48 + Poziomy I i II przedpłata (tpay, BLIK, przelew)
Poziom IV - 250zł wszystkie formy dostawy przedpłata (tpay, BLIK, przelew) i płatność za pobraniem (przy odbiorze)

 

 

Wszystkie poziomy aktywują się automatycznie, gdy wartość koszyka osiągnie wymaganą wartość.

Podsumowaując, wszystkie zamówienia powyżej 100zł i płatności przedpłatą wyślemy za darmo dowolnym przewoźnikiem, z którym współpracujemy, a do kiosku Ruchu już od 37zł. Dotychczasowy poziom darmowej dostawy, czyli 250zł, od początku roku dotyczy wyłącznie dostawy z płatnoscia przy odbiorze.

 

 

Mamy nadzieję, że ta zmiana przypadnie Wam do gustu :)

sty  02