Malinowy syrop CALLOWFIT 300ml w gratisie

paź 01 2021

Syrop CALLOWFIT

Raspberry Style Syrup 300ml

w gratisie

 

Po raz trzeci w tym roku wracamy z, co się okazuje, Waszym ulubionym zestawem promocyjnym. W październiku w gratisie do pięciu butelek dodajemy jedną o smaku malinowym.

 

 

Zasady są takie same: przez cały miesiąc, przy zakupie dowolnych pięciu sosów lub syropów 300ml od CALLOWFIT otrzymujesz jedną butelkę syropu o smaku malinowym zupełnie za darmo. Nie musisz wpisywać żadnych kodów rabatowych, ponieważ darmowy syrop dodamy ręcznie przy kompletowaniu zamówienia. Ponownie nie ograniczamy też smaków biorących udział w promocji. Możesz dowolnie mieszać i miksować smaki spośród dostępnych sosów i syropów.

 

CALLOWFIT jest liderem wśród europejskich producentów sosów i syropów niskokalorycznych. Wszystkie produkty są odpowiednie dla wegan i wegetarian, ponieważ nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Z każdym rokiem gama dostępnych smaków jest sukcesywnie poszerzana, w tym roku została uzupełniona o pyszne syropy o smaku malinowym i truskawkowym, które jako jedyne posiadają w skladzie przecier z owoców, oraz oryginalne sosy curry mango i remoulade, u nas bardziej popularny jako sos tatarski.

 

 

*Tylko dla stałych klientów: wiadomo, że stali Klienci mogą u nas liczyć na więcej, dlatego do otrzymania darmowego CALLOWFIT Syrup Raspberry Style ponownie nie musisz kupować pięciu butelek w jednym zamówieniu. Wystarczy, że w ciągu całego miesiąca, pomiędzy 1 i 31 październikiem zamówisz łącznie 5 butelek sosów i syropów, a gratis otrzymasz z tym zamówieniem, w którym został spełniony warunek wymaganej ilości butelek.

paź  01