Piątek 13tego z JNX Sports

sie 12 2021
jnx_sports_friday_the_13th

Piątek 13tego z JNX Sports

 

Piątek 13-tego niekoniecznie musi kojarzyć się z pechem. Zwłaszcza dla sympatyków proszków i gadźetów spod znaku JNX Sports, bo właśnie tegodnia na wszystkie ich wszystkie produkty możesz kupić aż o 13% taniej.

 

 

Promocja obowiązuje tylko przez 24 godziny, przez cały 13.08.2021 r. Żeby skorzystać ze zniżki nie musisz mieć założonego konta w naszym sklepie. Wystarczy, że wpiszesz w koszyku kod rabatowy THE13TH, a ceny dodanych produktów JNX Sports pomniejszą się o 13%. Polowanie zaczyna się z rózno północą :)

 

 

JNX Sports, czyli stara dobra Cobra Labs, pozostaje wierna swoim korzeniom. Co warte zaznaczenia, przy niezmienionych formułach The Ripper, The Curse i The Shadow przez wiele lat są w czołówce wśród najlepiej sprzedających się suplementów. I nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem, bo poza świetnym składem smakują wyśmienicie.

 

 

*Tylko dla stałych klientów: jeśli jesteś naszym stałym Klientem i masz założone konto w naszym sklepie pamiętaj o tym, że dla Ciebie łączymy rabaty, więc zamiast 13%, z kodem THE13TH masz zniżkę 18% na wszystkie produkty JNX Sports.

sie  12